IMG_20171124_141110_967.jpg 17-5-20-235348trump saudi arabia.jpg
ali

مشخصات

موارد دیگر
حالت من: معمولی
ali (آفلاين)
81 پست
4842 مرتبه

دنبال‌کنندگان

آخرین بازدید کنندگان

کد QR شخصی

ali
ali
مسولین چرا دریای عمان را به چین فرخته اند.یعنی بودجه مملکت به باد فنا رفته که اینطور تکه تکه مملکت را به اجانب و کمونیستها واگذار می کنند.خدایا خودت رحمت بیاید به این ملت خودت یک نگاهی به همه ما و این مملکت بینداز تا حال همه چیزمان خوب بشود تا از این کابوسها بیدار شویم.خدایا ملت ما را تنها مگذار قسمت می دهیم به بزرگی خودت این ملت را بداد برس.ای دادرس بیکسان.آمین
... ادامه
ali
ali
جناب آقای روحانی چرا اینقدر ذلیلانه از ترامپ می ترسید.وقتی با یک صدای ((الله اکبر))در مجلس سخنرانی ترامپ وحشت زده بالا می پرد اگر تمام ایران یک صدا ((الله اکبر))بگویند ومداوم این شعار را بدهند وحتی یک هفته در ذکر (الله اکبر)باشیم همه مطمئنا بدون شک اثری از ترامپ نخواهد ماند فقط باور کنیم که قدرت خدا برترین قدرتهاست الله اکبر این فریاد تنها یک هفته ترامپ را نابود خواهد ساخت همه در ذکر ((الله اکبر))باشید روزی صدبار همه ملت بگویند این ذکر را تمام قدرتها در مقابل قدرت خدا نابود خواهند شد فقط تمام ملت وخودم را اول می گویم در این ذکر باشیم غفلت نکنیم حتما تاثیرات عظیمه دارد.تمام ملت این ذکر را بگویند تا از مذلتها خدا ما را نجات دهد.
... ادامه
ali
ali
قتل ترامپ در جهان امروز از واجبات است.اینکه همانطور که قتل سلمان رشدی ملعون از واجبات بوده وهست امروز قتل ترامپ و حذف آن از جهان از واجبات هر دینی است و از وظایف آزادیخواهان جهان و روشنفکران حذف ترامپ از تمامی جریانات حیاتی است.وجود این ملعون برای کره زمین خطرناک است.دعا کنید خدا این ظالم را نیست ونابود کند بزودی زود انشاالله .این ظالم نابود شود
... ادامه
ali
ali
در قرون وسطی کشیشان، بهشت را به مردم می فروختند و مردمان نادان هم با پرداخت پول، قسمتی از بهشت را از آن خود می کردند. فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می برد دست به هر عملی زد نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد تا اینکه فکری به سرش زد. به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت:

- قیمت جهنم چقدره؟
کشیش تعجب کرد و گفت: جهنم؟!
مرد دانا گفت: بله جهنم.
کشیش بدون هیچ فکری گفت: 3 سکه
مرد فوری مبلغ را پرداخت کرد و گفت: لطفا سند جهنم را هم بدهید.
کشیش روی کاغذ پاره ای نوشت: سند جهنم
مرد با خوشحالی آن را گرفت از کلیسا خارج شد. به میدان شهر رفت و فریاد زد:

- ای مردم! من تمام جهنم را خریدم و این هم سند آن است. دیگر لازم نیست بهشت را بخرید چون من هیچ کسی را داخل جهنم راه نمی دهم.

اسم ان مرد، مارتین لوتر بود.
... ادامه
ali
ali
البته وزیر کار که بیکار شد قبل بیکاری رانت خواری بعضی نمایندگان مجلس را واضح وآشکار در تریبون مجلس بیان نمود.واقعا مملکت به کجا میرود.این تئوری فساد واقعا واقعیت دارد.مسولین خجالت بکشند . اینجور رانت خواری در مملکت می شود.خوب همین پولها بجای اینکه توجیب یکنفر برود بین همه تقسیم میشد گرفتاری یک عده از ملت حل میشد.همین ۹‌میلیارد دلاری که گم شد مثلا با این پول چندکار تولیدی درین مملکت میشد انجام داد.
... ادامه
ali
ali
بلعم باعور از علمای بنی اسراییل بود که اسم اعظم می دانست.و با وجود این آنگونه که نوشته اند خودش در جهنم است اما خرش در بهشت است.یعنی گاهی علم با عمل نادرست سبب جهنمی شدن افراد میشود.واقعا خرش از خودش بهتر بوده است.یعنی گاه مقام یک خر از یک عالم فراتر میرود.خدا عاقبت همه ما را بخیر کند
... ادامه
ali
ali
رکود شدید فعلی باعث تعطیلی بازار موبایل شده است.و فعلا بازار موبایل کلا تعطیل است.تا قیمتها به تثبیت برسد.حتی دیجی کالا هم برای موبایل فروشی ندارد.
... ادامه
ali
ali
تنها برنامه مفید ومنتقدانه صداوسیما برنامه شوکران شبکه ۴ هست.که بادعوت از نخبگان و روشنفکران زمینه های مختلف گفتگوی چالشی در زمینه های مختلف انجام می دهند.باید این شجاعت گفتار در تمام رسانه ها و شبکه های صداوسیما باشد.چون اگر در سال های قبل این چنین انتقاد برنده ای در رسانه ها میبود امروز شاهد فسادهای اقتصادی و اداری میلیاردی نمی بودیم.درب انتقاد را اگر ببندند از آن طرف درب جنایات اجتماعی واقتصادی وآقازادگی را باز خواهند نمود.
... ادامه
ali
ali
سلطان سکه وشاگردانش را گرفتند.پس به احتمال زیاد از فردا سکه نصف قیمت خواهد شد.حالا سلطان میوه را چه موقع میخواهند گیر بیندازند احتمالا بعدش نوبت سلطان های دیگر هست که یکی یکی بدام بیفتند.بعد سلطان خیار را باید بدام بیندازند چه خبره هرکیلو خیار ۳۰۰۰تومان.
... ادامه
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 انتها