IMG_20171124_141110_967.jpg 17-5-20-235348trump saudi arabia.jpg
ali

مشخصات

موارد دیگر
حالت من: معمولی
ali (آفلاين)
57 پست
3433 مرتبه

دنبال‌کنندگان

آخرین بازدید کنندگان

کد QR شخصی

ali
ali
البته در پی خیانتهای ترامپ پیشنهاد این بود که بجای واژه نامانوس مستراح از مخخف نام مسترترامپ یعنی واژه ((مسترامپ))بطور رسمی جایگزین واژه مستراح شود وبه تصویب فرهنگستان هم برسد بجای واژه عربی مستراح واژه ایرانی مسترامپ را بکار می بریم.مثلا الان دارم میرم مسترامپ
... ادامه
ali
ali
چرا مسولین ما اینقدر دست دست می کنند وکاری انجام نمیدهند.ما از آقای روحانی می خواهیم بمبهای اتمی در ایران تولیدشود.خروج آمریکا از برجام برایمان بهتر است فقط مسولین ما اگر سریع بجنبند و قبل از صدور قطعنامه بعدی ترامپ که قرار است علیه ایران بعد برجام صادر کند سریعتر کار کنند بمب هسته ای را حتی شبانه تولید کنند و در موقع لزوم علیه دشمنان بکار بگیرند.موشکهای بالستیک وبمبهای اتمی اگر امروز در مملکت ما تولید نشود فردا سیلی محکمتراز نقض برجام خواهیم خورد.برجام خری بود که پالانش فقط دست مابود وافسار خر دست آمریکا بود .اما اگر عرضه نداشته باشند تمام مملکت را باید بدهند برود.حتی روسای قوا ی سه گانه سریعتر به هم بجنبند که فرصت ورود بمبهای هسته ای امروز است وگرنه فردا مملکت برباد است
... ادامه
ali
ali
جهت شادی اموات ده صلوات بلند بفرستید.جهت سلامتی همه بچه ها و کودکان ونابودی تمام جنایتکاران همین الان ده بار دعای ((امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء را بخوانی))فراوان برای کودکان دعا کنید برای نابودی تمام جنایتکاران که رعب و وحشت درین مملکت ایجاد می کنند امشب دعا کنید که این ظالمین را خدا به عظمت خودت همین الان تا قیامت ریشه شان نابود کن به خودت قسمت دادیم بزرگتر از تو کسی نیست.خودت این جلادان را در آتشی از جهنم دنیا وآخرت فرو کن که دمادم در آهن مذاب بالا وپایین بروند وروزی صدمیلیارد بار در این آتش قطعه قطعه شوند وهزار بار هرثانیه آرزوی بدتر از مرگ کنند.
... ادامه
ali
ali
محمدحسین عزیز دیروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت که شیفت ظهر بوده، ساعت یک ربع به دوازه با آژانسی که توسط خانواده هماهنگ می شود به قصد آمدن به مدرسه به درب منزل (واقع در موسوی قوچانی) می آید. در اثنا آمدن آژانس مادر از آیفون میبیند که یک پراید سفید رنگ محمدحسین عزیز را سوار می کند. بعد از گذشت چندی آژانس اصلی درب منزل آمده و عنوان می کند که بچه ای درب منزل نیست و از همانجا پیگیری برای پیدا شدن این کودک معصوم شروع می شود. با وجود پیگیری های نیروی انتطامی محترم و عوامل اداره آگاهی متاسفانه در نیمه های شب پیکر نازنین این کودک بی گناه در اطراف جاده شاندیز پیدا و به پزشکی قانونی منتقل می گردد. این مصیبت و فاجعه وارده را به خانواده دردکشیده و مصیبت دیده از طرف مجموعه آموزشگاه و اولیای عزیز تسلیت می گوییم. خداوند به همگی صبر جمیل عطا فرماید و امیدواریم هرچه زودتر شر این خناسان و وحشی صفتان به آنها برگشته و به سزای اعمال کثیفشان برسند. برای تسلی دل پدرومادر و بستگان و کلیه مصیبت دیدگان و شادی روح این نازنین فرزند فاتحه ای بخوانیم.
... ادامه
ali
ali
در تحقیقات جدید اثبات شده است که قریش معرب کوروش است و قبیله قریش در اصل از نسل کوروش هستند.بنا به این تحقیق پس حضرت محمد(ص)از نسل کوروش محسوب میشود.پس ازین طرف توهین به کوروش ممنوع می شود از آن طرف بالا بردن کوروش جهت رسیدن به مقاصد شوم ضد اسلامی که امروز ماهواره ها انجام می دهند هم ممنوع .چون اینها ازین طرف کوروش را خراب می کنند و بعضیها ازون بر فاتحه کوروش را خواندند.و هردو در حال نابودی هویت ایرانی هستند.
... ادامه
ali
ali
البته با این وضع دلار بهتر است جهت پول ملی ایران -قطعی تلگرام-کندی سرعت اینترنت دولتمردان ما یک مراسم تعزیت باشکوهی جهت این سه عزیز از دست رفته در پایان هفته در کاخ سعدآباد برگزار خواهند نمود.از شما درخواست میشود با شرکت در این مراسم اسباب شادی این عزیزان از دست رفته را فراهم سازیم.ضمنا وسایل ایاب و ذهاب جهت تدفین پول ایرانی و تلگرام-اینترنت مجانا آماده است.جهت شادی روح تمام اموات واین اموات تازه از دست رفته الفاتحه ....
... ادامه
ali
ali
چرا وزیر ارتباطات اینستاگرام را که منبع انواع فساد وفحشاست فیلتر نمی کند؟منبع تمام جریانات ضد انقلاب در اینستاگرام است.اما مثل اینکه از فیلترینگ این شبکه اجتماعی صهیونیستی خبری نیست.خوب اینکه از یوتیوب هم بدتر است.
... ادامه
ali
ali
امروزه همه دنبال جمع کردن پول و ثروت وشهرتند کاش به جای جمع کردن پول وثروت برای روز مبادا دل جمع کنیم.ارزش دلها از تمام ثروتها و زیورآلات دنیا بیشتر است.دلها را جمع کنید دلها را بدست آورید.حتی اگر عبادت هزار ساله کنیم و یک لحظه دلی را بشکنیم آن عبادت بیفایده است.دلهای امروز همه مانند سنگ شده اند.خوب بعضی زرنگ بازیهای یک عده را که می بینیم میگوییم دل کیلوچند.بچسب به زرنگ بازی و پول وپارتی.نون تو اینهاست.نون مان واقعا به نرخ روز شده است.هرچقدر زرنگ ترباشی وزبان دارتر و...از همه بهتر خواهی بود.چون الان با ثروت همه را به حساب میخرند واگر یک دربند مغازه داشته باشی میگویند ازین بهتر کسی نیست حتی سجده ات می کنند.اما اگر معلم باشی دیگر یکسره توی سرت می کوبند این درآمدش بدردنخوره.این با این سوادش به اندازه فلانی که سیکل هم نداره پول در نمیاورد.خلاصه الان نون و پز فقط تو مغازه داری وکار آزاد است.دیگر کاری ندارند به بقیه چیزها.
... ادامه
ali
ali
تعجب اینجاست که چرا شهر اهواز آب تصفیه شده ندارد.و آب تصفیه شده هم علاوه بر گردریزها جزو مشکل اهوازیهاست.واقعا هوا را که از ملت اهواز گرفته اند آب هم که مشکل دارد پس این بدبختها با چی زنده اند بدون آب وهوای خوب.لطفا مسولین زودتر فکری بکنند.هیچ کس بدون آب وهوای سالم نمی تواند زندگی کند این وکلا ونمایندگان شهر اهواز کجا خوابشان برده است.
... ادامه
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 انتها