IMG_20171124_141110_967.jpg 17-5-20-235348trump saudi arabia.jpg
ali

مشخصات

موارد دیگر
حالت من: معمولی
ali (آفلاين)
72 پست
4265 مرتبه

دنبال‌کنندگان

آخرین بازدید کنندگان

کد QR شخصی

ali
ali
محمدحسین عزیز دیروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت که شیفت ظهر بوده، ساعت یک ربع به دوازه با آژانسی که توسط خانواده هماهنگ می شود به قصد آمدن به مدرسه به درب منزل (واقع در موسوی قوچانی) می آید. در اثنا آمدن آژانس مادر از آیفون میبیند که یک پراید سفید رنگ محمدحسین عزیز را سوار می کند. بعد از گذشت چندی آژانس اصلی درب منزل آمده و عنوان می کند که بچه ای درب منزل نیست و از همانجا پیگیری برای پیدا شدن این کودک معصوم شروع می شود. با وجود پیگیری های نیروی انتطامی محترم و عوامل اداره آگاهی متاسفانه در نیمه های شب پیکر نازنین این کودک بی گناه در اطراف جاده شاندیز پیدا و به پزشکی قانونی منتقل می گردد. این مصیبت و فاجعه وارده را به خانواده دردکشیده و مصیبت دیده از طرف مجموعه آموزشگاه و اولیای عزیز تسلیت می گوییم. خداوند به همگی صبر جمیل عطا فرماید و امیدواریم هرچه زودتر شر این خناسان و وحشی صفتان به آنها برگشته و به سزای اعمال کثیفشان برسند. برای تسلی دل پدرومادر و بستگان و کلیه مصیبت دیدگان و شادی روح این نازنین فرزند فاتحه ای بخوانیم.
... ادامه
ali
ali
در تحقیقات جدید اثبات شده است که قریش معرب کوروش است و قبیله قریش در اصل از نسل کوروش هستند.بنا به این تحقیق پس حضرت محمد(ص)از نسل کوروش محسوب میشود.پس ازین طرف توهین به کوروش ممنوع می شود از آن طرف بالا بردن کوروش جهت رسیدن به مقاصد شوم ضد اسلامی که امروز ماهواره ها انجام می دهند هم ممنوع .چون اینها ازین طرف کوروش را خراب می کنند و بعضیها ازون بر فاتحه کوروش را خواندند.و هردو در حال نابودی هویت ایرانی هستند.
... ادامه
ali
ali
البته با این وضع دلار بهتر است جهت پول ملی ایران -قطعی تلگرام-کندی سرعت اینترنت دولتمردان ما یک مراسم تعزیت باشکوهی جهت این سه عزیز از دست رفته در پایان هفته در کاخ سعدآباد برگزار خواهند نمود.از شما درخواست میشود با شرکت در این مراسم اسباب شادی این عزیزان از دست رفته را فراهم سازیم.ضمنا وسایل ایاب و ذهاب جهت تدفین پول ایرانی و تلگرام-اینترنت مجانا آماده است.جهت شادی روح تمام اموات واین اموات تازه از دست رفته الفاتحه ....
... ادامه
ali
ali
چرا وزیر ارتباطات اینستاگرام را که منبع انواع فساد وفحشاست فیلتر نمی کند؟منبع تمام جریانات ضد انقلاب در اینستاگرام است.اما مثل اینکه از فیلترینگ این شبکه اجتماعی صهیونیستی خبری نیست.خوب اینکه از یوتیوب هم بدتر است.
... ادامه
ali
ali
امروزه همه دنبال جمع کردن پول و ثروت وشهرتند کاش به جای جمع کردن پول وثروت برای روز مبادا دل جمع کنیم.ارزش دلها از تمام ثروتها و زیورآلات دنیا بیشتر است.دلها را جمع کنید دلها را بدست آورید.حتی اگر عبادت هزار ساله کنیم و یک لحظه دلی را بشکنیم آن عبادت بیفایده است.دلهای امروز همه مانند سنگ شده اند.خوب بعضی زرنگ بازیهای یک عده را که می بینیم میگوییم دل کیلوچند.بچسب به زرنگ بازی و پول وپارتی.نون تو اینهاست.نون مان واقعا به نرخ روز شده است.هرچقدر زرنگ ترباشی وزبان دارتر و...از همه بهتر خواهی بود.چون الان با ثروت همه را به حساب میخرند واگر یک دربند مغازه داشته باشی میگویند ازین بهتر کسی نیست حتی سجده ات می کنند.اما اگر معلم باشی دیگر یکسره توی سرت می کوبند این درآمدش بدردنخوره.این با این سوادش به اندازه فلانی که سیکل هم نداره پول در نمیاورد.خلاصه الان نون و پز فقط تو مغازه داری وکار آزاد است.دیگر کاری ندارند به بقیه چیزها.
... ادامه
ali
ali
تعجب اینجاست که چرا شهر اهواز آب تصفیه شده ندارد.و آب تصفیه شده هم علاوه بر گردریزها جزو مشکل اهوازیهاست.واقعا هوا را که از ملت اهواز گرفته اند آب هم که مشکل دارد پس این بدبختها با چی زنده اند بدون آب وهوای خوب.لطفا مسولین زودتر فکری بکنند.هیچ کس بدون آب وهوای سالم نمی تواند زندگی کند این وکلا ونمایندگان شهر اهواز کجا خوابشان برده است.
... ادامه
ali
ali
چرا رسم شده است که گیاه بامبو در بازار می فروشند آن هم به قیمت گزاف .همانطور که همه می دانند بامبو همان خیزران است.وخیزران شما را به یاد چه چیزی می اندازد.آری به یاد لبهای تشنه ای می اندازد توسط چوب خیزران پر از خون شد.همان چوب خیزرانی که بدست ملعون ترین افراد بر آن لبهای ترک خورده وخشک شده میخوردولبها پر از خون میشد.آه امروز همین خیزران است که ما آنرا در خانه هایمان جا میدهیم.که نه تنها ارزشی ندارد بلکه لبهای خونین حسین(ع)را به یادمان می آورد.بگذریم نگذارید چوبی که با آن بر لبهای تشنه ی حسین(ع)می کوبیدند در خانه ها ارزش پیدا کند.این خوب نیست‌.البته این نظر من است.بعد چرا گیاه ایرانی نخریم چرا گیاه قشنگ تری خریداری نکنیم.تحریم بامبو یا خیزران شاید تحریم تمام یزیدیان جهان باشد.شاید با این کار کمی حالمان بهتر شود.
... ادامه
ali
ali
تولد حضرت فاطمه(س)و روز زن روز مادر بر شما مبارک باد.ده صلوات جهت شادی روح حضرت زهرا(س)بفرستید.
ali
ali
جهت حل مشکل تمام گرفتاران ومشکل داران صد صلوات بفرستید.خدایا نزدیک عید مشکل همه گرفتاران را حل نما آمین.
صفحات: 1 2 3 4 5 انتها ابتدا